Tagasi otsingule
See tellimus on aegunud.
Itaalia – Elekter – Energia_Elettrica_Ed8
IN.VA. S.P.A.ItaaliaAvaldatud 01. juuli 2026
Tähtaja möödunudKirjeldus
Elektrienergia "rohelise" ja seotud teenuste tootmine Regione Autonoma Valle d'Aosta avalike asutuste ja muude konventsioonidega asutuste jaoks - VIII väljaanne
CPV koodid
Electricity
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItaaliaElectricityTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIItaaliaGas oilsTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAItaaliaElectricityTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti MilanesiItaaliaDiesel oilTähtajaks on 20 päevaAvaldatud 20. aug 2026