Tagasi otsingule
Saksamaa – Petrooleumtüüpi reaktiivkütused – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrSaksamaaAvaldatud 21. apr 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Toimetus 3.248 m³ lennuturbina-kütust F-44, FY0025 vastavalt spetsifikatsioonile DEF STAN 91-86, väljaanne 7, avaldamiskuupäev 28. september 2025 toimetamiseks 01.09.2026 - 30.11.2026. On moodustatud 2 lotti.
CPV koodid
Kerosene jet type fuels
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaElectricityTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzSaksamaaElectricityTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaElectricityTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaNatural gasTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026