Takaisin hakua
Italia – Mittaus-, testaus- ja tarkastuslaitteiden korjaus ja huolto – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaliaJulkaistu 16.7.2026
18 päivää jäljelläKuvaus
Hankkeen kohde on Inailin tutkimuslaitosten teknisten tieteellisten laitteiden ylläpito ja kalibrointi globaalipalvelun ja täysriskin periaatteella, jotka sijaitsevat artikkelissa 1 tarjousasiakirjan määrittelemissä keskuksissa.
CPV-koodit
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAItaliaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsEräpäivä 49 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ItaliaMiscellaneous repair and maintenance servicesEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ItaliaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiItaliaRepair and maintenance services of rolling stockEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 30.8.2026