CPV 50000000
Julkiset hankinnat – Korjaus- ja huoltopalvelut
Tendova seuraa kaikkia tämän toimialan TED-ilmoituksia kaikissa 27 EU-jäsenmaassa. Alla ovat viimeksi julkaistut hankinnat — käytä täyttä hakua suodattaaksesi hakusanan, maan ja määräajan mukaan.
Tietolähde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU:n ylärajan ylittävät tarjoukset.
2 319 tarjousta löydetty
Belgium – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud en herstelling van de verwarmingsinstallaties, ventilatiesysteem, fotovoltaïsche installaties, systemen voor productie van sanitair warm water en klimaatregeling, evenals de reparatie en de vervanging van de wisselstukken in gemeentelijke woningen en de werkzaamheden van het besluit EPB verwarming (2027-2029)
Commune de ForestBelgiaRepair and maintenance servicesEräpäivä 32 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Litvánia – Transzformátorjavítási és -karbantartási szolgáltatások – 2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)LiettuaRepair and maintenance services of transformersEi eräpäivää annettuJulkaistu 03.9.2026
Lengyelország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoPuolaRepair and maintenance services of medical equipmentEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Németország – Helikopterjavítási és -karbantartási szolgáltatások – CAMO-Vertrag
BVC Behörde für Inneres und SportSaksaRepair and maintenance services of helicoptersEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások – MAINTENANCE PRÉVENTIVE ET CORRECTIVE DES APPAREILS ET ACCESSOIRES DE LEVAGE (PALANS ET NACELLES) SITUÉ DANS DIVERS BATIMENT COMMUNAUX
Ville de LevalloisRanskaRepair and maintenance services of machineryLifting and handling equipmentSports facilities operation servicesEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Lengyelország – Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások – Usługi kompleksowych napraw blacharskich i lakierniczych pojazdów służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
Komenda Wojewódzka Policji w KrakowiePuolaRepair and maintenance services of carsEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Spanyolország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Servicio de mantenimiento de las instalaciones del IDESCAT
Institut d'Estadística de CatalunyaEspanjaRepair and maintenance services of building installationsEräpäivä 12 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Spanyolország – Játszótéri berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Contrato de prestación del servicio de conservación de las zonas de juegos infantiles y gimnasios biosaludables instalados en el municipio de Benidorm
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de BenidormEspanjaRepair and maintenance services of playground equipmentEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiItaliaRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Spanyolország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – SERVICIOS DE MANTENIMIENTO Y VERIFICACIÓN DE EQUIPOS DE MEDIDA EN LAS INSTALACIONES DEL CICLO INTEGRAL DEL AGUA ADSCRITAS A LAS ÁREAS DE LAS SUBDIRECCIONES DE PLANIFICACIÓN RECURSOS HÍDRICOS Y ABASTECIMIENTO Y DE DEPURACIÓN Y MEDIO AMBIENTE DE CANAL DE ISABEL II, S.A., M.P.
CANAL DE ISABEL II, S.A., M.P.EspanjaRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusRepair and maintenance services of measuring apparatusEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Szivattyújavítási és -karbantartási szolgáltatások – Accord-cadre d’entretien/maintenance des installations de surpression et des postes de relevage du patrimoine neotoa
NEOTOARanskaRepair and maintenance services of pumpsEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreikkaRepair and maintenance services of medical equipmentEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance des équipements des domaines de l'imagerie, de l'échographie, de l'endoscopie, de la médecine nucléaire et de l' anesthésie réanimation et du monitorage/ventilation
RESAHRanskaRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of medical and precision equipmentMedical equipmentsEräpäivä 40 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Svédország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Ramavtal - Service på tryckluftsanläggningar – Uppsala/Gävle
Akademiska Hus AktiebolagRuotsiRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of machineryRepair and maintenance services of compressorsEräpäivä 8 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Lengyelország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Serwisowanie urządzeń firmy AUMA z podziałem na zadania
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.PuolaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentEräpäivä 29 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Belgium – Adatátviteli hálózati berendezések karbantartása és javítása – Accord-cadre pour la fourniture, l'installation, la connexion et les tests du câblage du data center, des PDU et des accessoires associés
Centrale d'achat Groupe MC-CM asblBelgiaMaintenance and repair of data network equipmentEi eräpäivää annettuJulkaistu 03.9.2026
Lengyelország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w RybnikuPuolaRepair and maintenance services of medical equipmentRepair and maintenance services of surgical equipmentRepair and maintenance services of X-ray equipmentEräpäivä 33 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance et remplacement des systèmes de sécurité incendie et extincteurs
Ville de Sainte-Foy-lès-LyonRanskaRepair and maintenance services of firefighting equipmentSystem maintenance servicesFire extinguishersEräpäivä 32 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Spanyolország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – 2026-0-18 SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE EQUIPOS DE ALTA TECNOLOGÍA MARCA GENERAL ELECTRIC PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRE
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD-HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBREEspanjaRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of furnitureEräpäivä 37 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – AC réparation de tourets bois et métal 2027 - 2031
SNCF RESEAURanskaRepair and maintenance servicesEi eräpäivää annettuJulkaistu 03.9.2026
Hollandia – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud E&W-installaties
AQUONAlankomaatRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsEräpäivä 40 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Franciaország – Épületek mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Entretien et maintenance des portes automatiques, sectionnelles, basculantes, coulissantes, barrières et grilles des locaux des 4 CPAM de la région Bretagne
CPAM DU FINISTERERanskaRepair and maintenance services of mechanical building installationsEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Belgium – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Entretien des installations thermiques et de ventilation à effectuer dans les bâtiments scolaires et administratifs de la Communauté française et de la S.P.A.B.S. Hainaut, situés sur le territoire géré par la Direction régionale du Hainaut de la Direction générale de l’infrastructure, dans le cadre de sa mission.
Ministère de la Communauté françaiseBelgiaRepair and maintenance services of building installationsEräpäivä 43 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Horvátország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Interventno i preventivno strojarsko održavanje MBO postrojenja
EKO d.o.o.KroatiaRepair and maintenance servicesEräpäivä 15 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Magyarország – Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások – Orosházi járás közvilágítás korszerűsítése
Orosháza Város ÖnkormányzataUnkariStreet-lighting maintenance servicesInstallation of road lighting equipmentEräpäivä 5 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Hankinnat maittain
Hankinnat toimialoittain
- Maa-, karja-, kala- ja metsätaloustuotteet sekä vastaavat tuotteet
- Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
- Kaivostuotteet, perusmetallit ja vastaavat tuotteet
- Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
- Maatalouskoneet
- Vaatteet, jalkineet, matkalaukkutuotteet ja tarvikkeet
- Nahka ja tekstiilikankaat, muovi- ja kumimateriaalit
- Painotuotteet ja vastaavat tuotteet
- Kemialliset tuotteet
- Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita
- Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus
- Radio-, televisio- ja viestintä- ja teleliikennelaitteet ja niihin liittyvät laitteet
- Lääketieteelliset laitteet, farmaseuttiset valmisteet ja henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
- Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet
- Turva-, palontorjunta-, poliisi- ja maanpuolustusvälineet
- Soittimet, urheiluvälineet, pelit, lelut, käsityö- ja taidetarvikkeet ja -varusteet
- Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
- Huonekalut (myös toimistokalusteet), sisustustavarat, kodinkoneet ja laitteet (valaistusta lukuun ottamatta) ja puhdistustuotteet
- Puhdistettu vesi
- Teollisuuskoneet
- Kaivos- ja louhintakoneet, rakennuslaitteistot
- Rakentamiseen liittyvät rakenteet ja tarvikkeet ja muut tuotteet (sähkölaitteita lukuun ottamatta)
- Rakennustyöt
- Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
- Asennuspalvelut (ohjelmistoja lukuun ottamatta)
- Hotelli-, ravintola- ja vähittäiskauppapalvelut
- Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
- Kuljetusten tuki- ja apupalvelut; matkatoimistopalvelut
- Posti- ja televiestintäpalvelut
- Julkinen vesi- ja energiahuolto
- Rahoitus- ja vakuutuspalvelut
- Kiinteistöpalvelut
- Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
- Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
- Tutkimus- ja kehityspalvelut ja niihin liittyvät konsulttipalvelut
- Julkishallinnon palvelut, maanpuolustus ja sosiaaliturvapalvelut
- Öljy- ja kaasuteollisuuteen liittyvät palvelut
- Maatalous-, metsätalous-, puutarha-, vesiviljely- ja mehiläistalousalan palvelut
- Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
- Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
- Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
- Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
- Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
- Muut yhteisöön liittyvät, yhteiskunnalliset ja henkilökohtaiset palvelut