Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Dánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – 0323 SLKS, Nyborg Slot - Udbud af fagentreprise E.5,6,7,12,13,14,18
Slots- og KulturstyrelsenDanemarkPublié le 21 janv. 2026
Aucun délai donnéDescription
Dette udbud vedrører arbejder ifm. nyopførelse af en udstillingsbygning og en ringmur, forhøjelse af eksisterende vagttårn samt etablering af ny slotsbro, koblingsbroer og slotsport på Nyborg Slot. Dette udbud omfatter fagentrepriserne E.5.STÅL Stålentreprise, E.6.TØM Tømrerentreprise, E.7.SNED Snedkerentreprise (Døre vinduer m.m.), E.12.VVS VVS-entreprise, E.13.VENT Ventilationsentreprise, E.14.EL El- entreprise, ABA, ABDL, ADK, E.18.LAND Landskabsentreprise, brolægning, jordarbejde
Codes CPV
Works for complete or part construction and civil engineering workPalace construction work
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Dánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Udbud af hovedentrepriser vedr. renovering og etablering af bygningskonstruktioner og tekniske installationer 0-5 mio. kr.
Københavns Kommune - ØkonomiforvaltningenDanemarkWorks for complete or part construction and civil engineering workRoof works and other special trade construction worksRoof-framing workDélai dans 38 joursPublié le 03 sept. 2026
Dánia – Építési munkák – GENERISK IV SAMT DOMICILER – TAULOV DRY PORT A/S
TAULOV DRY PORT A/SDanemarkConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesAucune date limite donnéePublié le 02 sept. 2026
Dánia – Gondozóotthon építése – Udbud af nye plejeboliger ved Lindely - Totalentreprise
Gentofte KommuneDanemarkNursing home construction workConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesAucune date limite donnéePublié le 02 sept. 2026
Dánia – Építési munkák – Udbud af sikringsentreprise i forbindelse med etablering og drift af Vestsjælland Arrest
Danmarks FængslerDanemarkConstruction workSite preparation workWorks for complete or part construction and civil engineering workAucune date limite donnéePublié le 01 sept. 2026