An Iodáil – Postal services – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Cur síos
Procedura oscailte, de réir na n-alt 71 agus 151 den D. lgs. n. 36/2023, chun Comhaontú Ciste a chríochnaigh le ceann amháin de na heacnamaíocht, de réir na n-alt 59 c. 3 agus 154 den D.Lgs 36/2023, chun an tSeirbhís a thabhairt do na seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le seirbhísí a bhaineann le se
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und Lieferungenan IodáilPostal servicesDéadlín i 36 láFoilsithe ar 30 Lún 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAan IodáilPostal servicesDéadlín i 21 láFoilsithe ar 17 Lún 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.an IodáilPublic-telephone servicesDéadlín i 32 láFoilsithe ar 06 Lún 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società Benefitan IodáilMail delivery servicesDéadlín i 11 láFoilsithe ar 27 Iúil 2026