CPV 18000000
Обществени поръчки – Облекло, обувни изделия, пътни артикули и аксесоари
Tendova следи всички обявления в TED за този сектор във всичките 27 държави членки на ЕС. По-долу са последните публикувани поръчки — използвайте пълното търсене, за да филтрирате по ключова дума, държава и срок.
Източник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
381 тендери намери
Lettország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Valsts policijaЛатвияClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSpecial clothing and accessoriesFootwearКрайна дата в 25 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Norvégia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Antistatic shoes/sandals - operation NLSH
SYKEHUSINNKJØP HFНорвегияClothing, footwear, luggage articles and accessoriesFootwearFootwear with rubber or plastic partsКрайна дата в 27 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtНидерландияOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 44 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fornecimento de artigos diversos de fardamento
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaПортугалияOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Svédország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Arbetskläder 2026 2
LÄNSSTYRELSEN I NORRBOTTENS LÄNШвецияOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieНидерландияClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingКрайна дата в 58 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Het leveren van nieuwe niet-persoonlijke dienstkleding voor het fusieziekenhuis
AZ Jan Palfijn GentБелгияOccupational clothing, special workwear and accessoriesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Lengyelország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony PaństwaПолшаClothing, footwear, luggage articles and accessoriesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftГерманияOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilФранцияProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesКрайна дата в 12 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Csehország – Felsőruházat – GŘ OL – Služební pracovní stejnokroje 2026 (VZN)
Vězeňská služba České republikyЧехияOuterwearTrousersКрайна дата в 34 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Portugália – Egyenruha – CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SAПортугалияOccupational clothingКрайна дата в 25 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Egyenruha – Procedura aperta di rilevanza europea, ex art. 71 D. lgs. 36/2023, in unione d'acquisto con A.O. "Ospedali Riuniti Villa Sofia-Cervello" Capofila Arnas Civico, avente ad oggetto la fornitura quinquennale in somministrazione, con opzione di proroga di 12 mesi, di dispositivi di protezione individuale (DPI), materiale tessile e di guardaroba occorrenti a varie UU.OO.
U.O.C. ProvveditoratoИталияOccupational clothingDisposable glovesWork glovesКрайна дата в 42 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
vzw Zorg-Saam ZKJБелгияOccupational clothing, special workwear and accessoriesНяма даден срокПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeФранцияOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearКрайна дата в 32 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Esőkabát – Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ponczo przeciwdeszczowe
3 Regionalna Baza LogistycznaПолшаRaincoatsКрайна дата в 10 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireФранцияOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingКрайна дата в 40 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)ЛитваOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 10 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Magyarország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés
MVM Démász Áramhálózati Kft.УнгарияOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)ИспанияClothing, footwear, luggage articles and accessoriesКрайна дата в 95 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣГърцияPulloversКрайна дата в 30 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikyСловакияProtective footwearSpecial footwearКрайна дата в 26 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Aquisição de Fardamento
Santa Casa da Misericórdia de LisboaПортугалияOccupational clothing, special workwear and accessoriesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Spanyolország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Suministro integral de elementos de uniformidad necesarios para la Policía Municipal y los Servicios de Emergencia SEAPA y Protección Civil del Ayuntamiento de Pozuelo de Alarcón.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Pozuelo de AlarcónИспанияOccupational clothing, special workwear and accessoriesSpecial clothingCrash helmetsКрайна дата в 26 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametЕстонияRucksacksКрайна дата в 12 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Поръчки по държава
Поръчки по сектор
- Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти
- Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници
- Продукти на минната индустрия, основни метали и свързани с тях продукти
- Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
- Селскостопански машини
- Кожени и текстилни изделия, пластмасови и каучукови материали
- Печатни материали и свързани с тях продукти
- Химически продукти
- Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
- Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
- Радио-, телевизионно, съобщително, далекосъобщително и сродни видове оборудване
- Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
- Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
- Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
- Музикални инструменти, спортни артикули, игри, играчки, занаятчийски изделия, предмети на изкуството и принадлежности
- Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
- Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
- Събрана и пречистена вода
- Машини за промишлена употреба
- Минни машини, оборудване за разработване на кариери и строително оборудване
- Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)
- Строителни и монтажни работи
- Софтуерни пакети и информационни системи
- Услуги по ремонт и поддръжка
- Услуги по инсталиране (с изключение на софтуер)
- Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно
- Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
- Спомагателни услуги в транспорта; услуги на туристически агенции
- Услуги на пощата и далекосъобщенията
- Обществени услуги
- Финансови и застрахователни услуги
- Услуги, свързани с недвижими имоти
- Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
- ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
- Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
- Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване
- Услуги, свързани с добива на нефт и газ
- Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството
- Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
- Образователни и учебно-тренировъчни услуги
- Услуги на здравеопазването и социалните дейности
- Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
- Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
- Други обществени, социални и персонални услуги