CPV 75000000
Обществени поръчки – Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване
Tendova следи всички обявления в TED за този сектор във всичките 27 държави членки на ЕС. По-долу са последните публикувани поръчки — използвайте пълното търсене, за да филтрирате по ключова дума, държава и срок.
Източник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
253 тендери намери
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – PRESTATION SANTE PREVOYANCE POUR LES SALARIES DE SEMCODA
SEMCODAФранцияBenefit servicesSickness benefitsMaternity benefitsКрайна дата в 26 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Norvégia – Üzleti műveletekkel kapcsolatos igazgatási szolgáltatások – 463 Framework agreement for the procurement of administrative services
Norsk nukleær dekommisjonering (NND)НорвегияAdministrative services for business operationsAnalysis servicesBusiness analysis consultancy servicesНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Erfahrungsaustausch zu Vergrämungsmaßnahmen (Los 1) und Planung von koordinierten Vergrämungsabschüssen (Los 2) für das Interreg-Projekt "Fischartenschutz und Kormoranmanagement am Bodensee"
Ministerium für Ländlichen Raum, Landwirtschaft und Heimat Baden-WürttembergГерманияGovernment servicesSupporting services for the governmentWildlife preservation servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Marché à prix global et forfaitaire portant sur des prestations relatives à la mise en oeuvre des maisons itinérantes du projet LNCPA
SNCF RESEAUФранцияBenefit servicesНяма даден срокПубликувано на 02.09.2026 г.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Projektträgerschaft zur fachlichen und administrativen Umsetzung der Förderrichtlinie „Etablierung einer industriellen Bioökonomie durch die Weiterentwicklung und Skalierung biobasierter Verfahren sowie den Aufbau regionaler Innovationscluster“
Bundesministerium für Wirtschaft und EnergieГерманияGovernment servicesBusiness development consultancy servicesResearch and development services and related consultancy servicesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Görögország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Δ8497
ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)ГърцияFire-prevention servicesGuard servicesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Végrehajtói és törvényhozói szolgáltatások – Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Istituto Italiano di TecnologiaИталияExecutive and legislative servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Fourniture et livraison de Chèques d'Accompagnement Personnalisé (CAP) et de Chèques Emploi Service Universel (CESU) pour le CCAS de Lyon
CCAS DE LYONФранцияBenefit servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Általános közszolgáltatás – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI AMMINISTRATIVI, INFORMATICI E POSTALI A SUPPORTO DELLA GESTIONE DELLA TASSA AUTOMOBILISTICA REGIONALE.
AREA - AREA BILANCIO, RISORSE FINANZIARIE, ICT, AFFARI GENERALI E SEMPLIFICAZIONE - DIREZIONE - ACQUISTI, AA.GG. E SOS AFFIDAMENTO SERVIZI E FORNITUREИталияGeneral public servicesPostal services related to lettersКрайна дата в 41 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Svájc – Közigazgatási szolgáltatások – Verkehrsdienstleistungen Reisebusregime 2027 - 2030
Stadt Luzern, TiefbauamtШвейцарияAdministration servicesКрайна дата в 37 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Németország – Általános kormányzati személyzeti szolgáltatások – OFD GB Psych / FK-FB
Land Baden-Württemberg, vertreten durch die Oberfinanzdirektion Baden-Württemberg sowie die Betriebsleitung des Landesbetriebs Vermögen und Bau Baden-WürttembergГерманияGeneral personnel services for the governmentGeneral public servicesНяма даден срокПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Közigazgatási egészségügyi szolgáltatások – Procedura aperta servizi CUP
Servizio Centrale Unica di Committena - Regione MoliseИталияAdministrative healthcare servicesКрайна дата в 35 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Németország – Mentési szolgáltatások – Ärztliche Besetzung der Intensivtransportwagen (ITW) des Essener Rettungsdienstes
Stadt Essen, Zentrales VergabemanagementГерманияRescue servicesFire-brigade and rescue servicesMedical specialist servicesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Contrat de location de distributeurs automatiques de boissons et achats des consommables associés
Voies Navigables de France DTNEФранцияBenefit servicesКрайна дата в 28 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – UNtangling our SEAs (UNSEA) – Ein holistischer Lösungsansatz zur Vermeidung der Belastung der Meeresumwelt mit Fischfanggeräten
UmweltbundesamtГерманияSupporting services for the governmentКрайна дата в 27 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Franciaország – Tűzoltási és mentési szolgáltatások – Mise à disposition de personnels pour le secours aux personnes et la sécurité incendie
COMMUNE DU TAMPONФранцияFire-brigade and rescue servicesКрайна дата в 19 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Konzession für die Aufschaltung von Brandmeldeanlagen auf die IRLS
Landkreis OsterholzГерманияFire-prevention servicesFire-alarm systemsКрайна дата в 18 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – PROCEDURA APERTA EX ART. 71 D.LGS N.36/2023 E S.M.I. PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ASSISTENZA TECNICA E SUPPORTO ALLA GOVERNANCE DI PROGRAMMI E PROGETTI PER LE AMMINISTRAZIONI CENTRALI, ENTI PUBBLICI LOCALI TERRITORIALI ED ENTI PUBBLICI NON TERRITORIALI
Cassa Depositi e Prestiti S.p.A.ИталияSupporting services for the governmentКрайна дата в 31 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Zuwendungssachbearbeitung im Referat der Gleichstellung von Frauen in der Arbeitswelt und Wirtschaftswelt, Strukturpolitik in der Abteilung für Frauen und Gleichstellung des Landes Berlin
Land Berlin, vertreten durch Senatsverwaltung für Arbeit, Soziales, Gleichstellung, Integration, Vielfalt und AntidiskriminierungГерманияGovernment servicesSupporting services for the governmentProject-management services other than for construction workКрайна дата в 17 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – 10016015-Support to implementation of trade facilitation projects in Asia, Africa and Eastern Europe
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHГерманияAdministration, defence and social security servicesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Hollandia – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands NoordenНидерландияSupporting services for the governmentКрайна дата в 55 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Bestellung eines externen Brandschutzbeauftragten für die Dienststellen der Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR); Vertragslaufzeit: 01.01.2027 - 31.12.2028 + Option 2029
Bundesanstalt für Geowissenschaften und RohstoffeГерманияFire-prevention servicesFireproofing workКрайна дата в 32 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Franciaország – Tűzoltó szolgáltatások – MAINTENANCE PREVENTIVE, CORRECTIVE ET FOURNITURE D'EQUIPEMENTS DES SYSTEMES DE SECURITE INCENDIE ET DES MOYENS DE SECOURS INCENDIE
Groupement Hospitalier de Territoire du GersФранцияFire-brigade servicesPreventive maintenance servicesFire extinguishersКрайна дата в 45 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – Quartiersmanagement für die Dortmunder Nordstadt
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundГерманияAdministration, defence and social security servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesOther community, social and personal servicesНяма даден срокПубликувано на 30.08.2026 г.
Ausztria – Általános közszolgáltatás – GGN-13720km
Amt der Oberösterreichischen LandesregierungАвстрияGeneral public servicesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Поръчки по държава
Поръчки по сектор
- Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти
- Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници
- Продукти на минната индустрия, основни метали и свързани с тях продукти
- Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
- Селскостопански машини
- Облекло, обувни изделия, пътни артикули и аксесоари
- Кожени и текстилни изделия, пластмасови и каучукови материали
- Печатни материали и свързани с тях продукти
- Химически продукти
- Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
- Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
- Радио-, телевизионно, съобщително, далекосъобщително и сродни видове оборудване
- Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
- Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
- Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
- Музикални инструменти, спортни артикули, игри, играчки, занаятчийски изделия, предмети на изкуството и принадлежности
- Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
- Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
- Събрана и пречистена вода
- Машини за промишлена употреба
- Минни машини, оборудване за разработване на кариери и строително оборудване
- Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)
- Строителни и монтажни работи
- Софтуерни пакети и информационни системи
- Услуги по ремонт и поддръжка
- Услуги по инсталиране (с изключение на софтуер)
- Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно
- Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
- Спомагателни услуги в транспорта; услуги на туристически агенции
- Услуги на пощата и далекосъобщенията
- Обществени услуги
- Финансови и застрахователни услуги
- Услуги, свързани с недвижими имоти
- Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
- ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
- Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
- Услуги, свързани с добива на нефт и газ
- Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството
- Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
- Образователни и учебно-тренировъчни услуги
- Услуги на здравеопазването и социалните дейности
- Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
- Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
- Други обществени, социални и персонални услуги