CPV 35000000
Обществени поръчки – Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
Tendova следи всички обявления в TED за този сектор във всичките 27 държави членки на ЕС. По-долу са последните публикувани поръчки — използвайте пълното търсене, за да филтрирате по ключова дума, държава и срок.
Източник на данни: Tenders Electronic Daily (TED) — тендери на ниво на ЕС над прага.
574 тендери намери
Németország – Védő- és biztonsági ruha – Feuerwehreinsatzbekleidung
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHГерманияProtective and safety clothingКрайна дата в 12 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Csehország – Katonai sisak, rohamsisak – Rámcová dohoda – Přilba balistická NIJ IIIA lehká (SPJ)
Ministerstvo vnitra ČRЧехияMilitary helmetsКрайна дата в 37 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Horvátország – Rendőregyenruha – Osnovna policijska odora
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVAХърватияPolice uniformsFootwearStockingsКрайна дата в 11 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Románia – Rendőregyenruha – Jachetă și cămașă bluză
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERAРумънияPolice uniformsКрайна дата в 17 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Biztonsági berendezések – Fourniture et installation de coffres forts avec serrures électroniques en front office et prestations associées
La PosteФранцияSecurity equipmentНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Lengyelország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Zakup broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby IAS w Rzeszowie
Izba Administracji Skarbowej w RzeszowieПолшаSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentAmmunition for firearms and warfareHand gunsКрайна дата в 5 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Horvátország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Ugradnja sustava tehničke zaštite magistralnih plinovoda Bosiljevo - Sisak DN 800/100 i Kozarac - Sisak DN 800/100
PLINACRO d.o.o.ХърватияSurveillance and security systems and devicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Rendőrségi felszerelések – Fourniture de matériels et équipements pour la Police municipale
Ville de LilleФранцияPolice equipmentSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentКрайна дата в 32 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Magyarország – Vezetési, irányítási, híradási és számítógépes rendszerek – HM Válságreagáló Rendszer (HM VRR)
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő RészvénytársaságУнгарияCommand, control, communication and computer systemsEngineering servicesSoftware package and information systemsНяма даден срокПубликувано на 03.09.2026 г.
Franciaország – Információs táblák – Accord-cadre à bons de commande pour la fabrication et la pose de toute la signalétique intérieure et extérieure des bâtiments du Département des Bouches-du-Rhône - 2026-0406
Département des Bouches du RhôneФранцияInformation panelsPlates (construction)Крайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Németország – Légzőkészülék tűzoltók számára – Lieferung von Atemschutzgeräten mit Zubehör sowie Prüftechnik und Raumluftüberwachung (Landkreis Helmstedt)
Kommunale Wirtschafts- und LeistungsgesellschaftГерманияBreathing apparatus for firefightingКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Csehország – Riasztórendszerek – Protipovodňová opatření města Vítkov
Město VítkovЧехияAlarm systemsPublic address systemsКрайна дата в 37 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Írország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Request for Tenders to establish a single party Framework Agreement for the supply, installation, monitoring and maintenance of Panic Alarms for the Courts Service of Ireland
The Courts ServiceИрландияEmergency and security equipmentSurveillance and security systems and devicesAlarm systemsКрайна дата в 6 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Németország – Katonai járművek és kapcsolódó alkatrészek – 6003111593-BAAINBw E2.3Y
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrГерманияMilitary vehicles and associated partsНяма даден срокПубликувано на 02.09.2026 г.
Franciaország – Rendőregyenruha – ACQUISITION DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET DE PETITS MATERIELS TECHNIQUES POUR LES AGENTS DE LA POLICE MUNICIPALE
MAIRIE AULNAY SOUS BOISФранцияPolice uniformsPolice equipmentКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Belgium – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Alarmsysteem / noodknop voor mobiele teams
VZW EvaraБелгияEmergency and security equipmentКрайна дата в 34 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Litvánia – Lőfegyverek – TAIKLIOJO ŠAULIO GINKLO KOMPLEKTAS
Lietuvos šaulių sąjunga (PV)ЛитваFirearmsНяма даден срокПубликувано на 02.09.2026 г.
Németország – Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések – Lieferung und Montage Geräte für Atemschutzwerkstatt
Landkreis NordwestmecklenburgГерманияFirefighting, rescue and safety equipmentКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Radardetektorok – ZAKUP FABRYCZNIE NOWEGO SYSTEMU DO DETEKCJI OBIEKTÓW PODZIEMNYCH (GEORADAR)
Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa KosackiegoПолшаRadar detectorsOptical instrumentsSurveying instrumentsКрайна дата в 30 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lengyelország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawieПолшаSurveillance and security systems and devicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Szlovákia – Lőszerek – Náboje pre dlhé strelné zbrane
Ministerstvo vnútra Slovenskej republikyСловакияAmmunitionCartridgesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Spanyolország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – 328,329,330,331/2026 Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell 2025
Ajuntament de SabadellИспанияSurveillance and security systems and devicesКрайна дата в 26 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lettország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Videonovērošanas komponentu iegāde
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs"ЛатвияSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentSecurity camerasКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Lettország – Védő- és biztonsági ruha – Ugunsdzēsības aizsargtērpu un ūdens sūkņa piegāde Saldus tehnikuma izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” īstenošanai
Valsts izglītības attīstības aģentūraЛатвияProtective and safety clothingPumpsКрайна дата в 32 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Norvégia – Könnyű lőfegyverek alkatrészei – Procurement of cleaning equipment
FORSVARSMATERIELLНорвегияParts of light firearmsRepair and maintenance services of firearms and ammunitionRepair and maintenance services of weaponsКрайна дата в 13 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Поръчки по държава
Поръчки по сектор
- Продукти на земеделието, животновъдството, рибарството, лесовъдството и свързани с тях продукти
- Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници
- Продукти на минната индустрия, основни метали и свързани с тях продукти
- Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
- Селскостопански машини
- Облекло, обувни изделия, пътни артикули и аксесоари
- Кожени и текстилни изделия, пластмасови и каучукови материали
- Печатни материали и свързани с тях продукти
- Химически продукти
- Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
- Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
- Радио-, телевизионно, съобщително, далекосъобщително и сродни видове оборудване
- Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
- Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
- Музикални инструменти, спортни артикули, игри, играчки, занаятчийски изделия, предмети на изкуството и принадлежности
- Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
- Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
- Събрана и пречистена вода
- Машини за промишлена употреба
- Минни машини, оборудване за разработване на кариери и строително оборудване
- Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)
- Строителни и монтажни работи
- Софтуерни пакети и информационни системи
- Услуги по ремонт и поддръжка
- Услуги по инсталиране (с изключение на софтуер)
- Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно
- Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
- Спомагателни услуги в транспорта; услуги на туристически агенции
- Услуги на пощата и далекосъобщенията
- Обществени услуги
- Финансови и застрахователни услуги
- Услуги, свързани с недвижими имоти
- Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
- ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
- Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
- Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване
- Услуги, свързани с добива на нефт и газ
- Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството
- Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
- Образователни и учебно-тренировъчни услуги
- Услуги на здравеопазването и социалните дейности
- Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
- Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
- Други обществени, социални и персонални услуги