CPV 16000000
Achiziții publice – Utilaje agricole
Tendova urmărește toate anunțurile TED din acest sector în toate cele 27 de state membre UE. Mai jos sunt cele mai recente achiziții publicate — folosiți căutarea completă pentru a filtra după cuvânt-cheie, țară și termen.
Sursa de date: Tenders Electronic Daily (TED) — licitații de peste prag la nivelul UE.
84 licitații găsite
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARomâniaTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesTermen limită în 33 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SloveniaSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsTermen limită în 34 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONorvegiaTractorsElectric motorsTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgiaAgricultural machineryTermen limită în 41 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFranțaSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersTermen limită în 28 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LituaniaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentTermen limită în 32 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeGermaniaAgricultural machineryTermen limită în 26 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgiaAgricultural machinerySolar energyTermen limită în 31 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASloveniaAgricultural machineryTermen limită în 27 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFranțaParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentTermen limită în 31 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePoloniaAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsTermen limită în 28 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusEstoniaMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryTermen limită în 26 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUSpaniaTractorsParts of agricultural machineryTermen limită în 26 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.CehiaSpecialist agricultural or forestry machineryTermen limită în 10 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFranțaMilking machinesTermen limită în 24 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSlovaciaTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersTermen limită în 17 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LituaniaSpecialist agricultural or forestry machineryTermen limită în 28 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgiaLawnmowersTermen limită în 3 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierȚările de JosAgricultural machineryTractorsTermen limită în 38 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFranțaLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentTermen limită în 28 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARomâniaTractorsTermen limită în 18 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimGermaniaTractorsUsed tractorsTermen limită în 24 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARomâniaParts of agricultural machineryTermen limită în 26 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Németország – Terményválogató vagy -osztályozó gép – Lieferung von einem Mietenumsetzer
Zweckverband Abfallwirtschaft Region HannoverGermaniaMachines for sorting or grading produceTermen limită în 26 zilePublicat pe 25 aug. 2026
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)IrlandaAgricultural machineryTermen limită în 17 zilePublicat pe 25 aug. 2026
Achiziții pe țări
Achiziții pe sectoare
- Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe
- Produse petroliere, combustibil, electricitate şi alte surse de energie
- Produse de minerit, metale de bază şi produse conexe
- Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
- Îmbrăcăminte, încălţăminte, articole de voiaj şi accesorii
- Produse din piele, materiale textile, din plastic şi din cauciuc
- Imprimate şi produse conexe
- Produse chimice
- Echipament informatic şi accesorii de birou, cu excepţia mobilierului şi a pachetelor software
- Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat
- Echipament de radio, televiziune, comunicaţii, telecomunicaţii şi articole conexe
- Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
- Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport
- Echipament de securitate, de luptă împotriva incendiilor, de poliţie şi de apărare
- Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucării, obiecte de artizanat, obiecte de artă şi accesorii
- Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
- Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
- Apă captată şi epurată
- Echipamente industriale
- Utilaje pentru minerit, cariere de piatră şi construcţii
- Structuri şi materiale de construcţii; produse auxiliare pentru construcţii (cu excepţia aparatelor electrice)
- Lucrări de construcţii
- Pachete software şi sisteme informatice
- Servicii de reparare şi întreţinere
- Servicii de instalare (cu excepţia programelor software)
- Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul
- Servicii de transport (cu excepţia transportului de deşeuri)
- Servicii de transport anexe şi conexe; servicii de agenţii de turism
- Servicii poştale şi de telecomunicaţii
- Utilităţi publice
- Servicii financiare şi de asigurare
- Servicii imobiliare
- Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
- Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
- Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
- Servicii de administraţie publică, de apărare şi de asigurări sociale
- Servicii privind industria petrolului şi a gazului
- Servicii pentru agricultură, silvicultură, horticultură, acvacultură şi apicultură
- Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate
- Servicii de învăţământ şi formare profesională
- Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
- Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deşeurilor, de igienizare şi servicii privind mediul
- Servicii de recreere, culturale şi sportive
- Alte servicii comunitare, sociale şi personale